DECO CODE

Lietuviškas prekinis ženklas ir dizaino erdvė skirta kiekvienai vaikų šventei!

Mūsų didžiausia paslaptis yra tai, kad nuolatos tobulėdami, visuomet siekiame tobulumo ir aukščiausios kokybės savo kūryboje. Mūsų tikslas kiekvienai šventei dovanoti džiaugsmą, nuostabą, susižavėjimą ir puikią šventinę atmosferą.

DEKORAVIMAS

… mūsų šventės …. su meile kurtos su laime augintos su džiaugsmu puoštos….

Tai vieta kur idėjos, fantazijos ir šventinės svajonės virsta realybe… Tai vieta kur nuoširdžiai daliname švenčių patirtimi ir patarimais… kiekviena šventė mums nepaprastai brangi, todėl įdedame visą širdį… Tai vieta kur asmeniškai ir kruopščiai atrenkame medžiagas ir dekoro elementus… Tai vieta kur nuolatos atnaujiname savo asortimentą… Tai vieta kur esame klientų labiausiai vertinami už unikalumą ir magijos kūrimą…

Taigi, jei ieškote puikaus kompanijono belaukiant Jūsų šventės, rinkitės MUS ir kurkime stebuklą kartu!!

DEKORO GAMYBA

Mes taip pat esame lietuviškas prekės ženklas ir dizaino erdvė skirta kiekvienai vaikų šventei. Gaminant dekorą Jūsų mažųjų šventei visados dirbame nuo idėjos atsiradimo iki jos išpildymo. Dekorą gaminame visoms mažųjų šventėms. Kiekvienai šventei teikiame išskirtinį dėmesį, ir stengiamės pateikti kūrybiškus, unikalius ir ypatingus sprendimus. Mūsų darbai yra ne tik išpildantys lūkesčius, bet ir prisitaikantys prie kiekvieno biudžeto.

Patikėkite savo šventės mums ir mes išpildysime visas šventines svajones!